Avenue – Institut Esthederm Paris

Kontaktné informácie

Kozmetické ošetrenie je dôležitým krokom na ceste do sveta dlhodobej krásy. V salónoch Institut Esthederm vás čaká hlboký zážitok a starostlivosť, ktorá naštartuje prevýchovu pokožky a obnovu jej prirodzených procesov.
V kozmetickom salone Avenue vám pleť dôkladne diagnostikujem, navrhnem vhodné ošetrenie aj program domácej starostlivosti.

V Institut Esthederm dôverujeme vašej pokožke. Veríme, že má v sebe všetko potrebné na to, aby bola krásna. V každom veku.
Neváhajte ma kontaktovať 🙂

Teším sa na vás

kozmetika_logo  

Individuálna diagnostika pleti

Pri individuálnej diagnostike pleti zistíte aktuálny stav Vašej pleti a jej momentálnu potrebu. Stav Vašej pleti závisí od vonkajších a vnútorných faktorov, ktoré na Vás vplývajú. Jej aktuálna potreba je závislá aj od ročného obdobia, v ktorom sa práve nachádzate. Podľa tejto aktuálnej potreby Vašej pleti Vám kozmetička odporučí vhodné ošetrenie.

plus

Kozmetické ošetrenie

Počas ošetrenia kozmetička vidí, ako Vaša pleť reaguje na dané ošetrenie a produkty, a vie správne identifikovať prípadné ďalšie dysfunkcie pleti. Vidí, ako sa počas ošetrenia Vaša pleť správa a môže ďalej upraviť a navrhnúť ďalšiu potrebnú starostlivosť o Vašu pleť.

plus

Domáca starostlivosť

Ošetrovať pleť však nestačí. Je potrebné pleť trénovať používaním správnych produktov pre naštartovanie tých správnych mechanizmov, ktoré vedú k zdravej a krásnej pleti. Preto je dôležité pokožku ošetrovať v kozmetickom salóne a trénovať domácou starostlivosťou. Vtedy INSTITUT ESTEDERM garantuje dlhodobé výsledky.

 

0908 352 563

fb-icon